Nasıl Çalışıyoruz

Ekspertiz Araç Analizi

Aracın genel durumu hakkında her şeye bakılmaktadır. Aracınızın bakım durumu, mekanik durumu ve kaportası hakkında detaylı analiz yapılmaktadır.

Analiz Teklifi

Aracınızda yapılan analizler sonucunda arabanız hakkında ve daha bir çok detayı içeren teklif düzenlemekteyiz ki her iki tarafın hakları en doğru şekilde korunarak ticari işlemlere devam edilebilsin.

Sözleşme

Araç analizi ve size verilen teklif doğrultusunda karşılıklı anlaşılması sonucunda tüm bu gerekli evrakların karşılıklı olarak imzalanması ve siz değerli araç sahiplerimizin haklarını en üst düzeyde korumaya aldığımız resmi prosedür.

Aracınızın Kiraya Hazırlanması

HGS  bandrolü eklenmesi, GPS Takip Sistemi  Araça takılması, KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) ile Emniyete bildirme. Arabanız kiraya verilmeden önce Lastik ve Bakım Kontrolleri  yapılarak kiraya hazır duruma getirilmektedir.

Aracınızın Kiraya Verilmesi

Tüm bu  aşamalar tamamlandıktan sonra aracınızı  resmi kurumlara, özel kurumlara  ve uzun dönemli kiralamalar yapan uzun süredir çalıştığımız kurumsal Firmalara kiraya verilmektedir.

ödeme

Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra belirttiğiniz banka hesabınıza anlaştığınız süre boyunca düzenli olarak her ay ödeme yapılacak aşamadır ve bu aşamayla beraber umarım Bilcar Filo ailemizin daimi bir üyesi olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular?

Firmamız 2015 yılından itibaren ekstra operasyonlar için, dış kira alımına başlamıştır. Bu hizmet alımı ile  kurumsal firmalara yıllık  olarak kiraya vermekteyiz. Her sene daha güvenilir ve daha kazançlı bir sistem oluşturarak, daha  büyük bir aile oluyoruz.

Müşterilerimiz en az 1 yıllık en çok 2 yıllık kiralama hizmeti almaktadır. Kiraya verilen araçlar şirketin belirlediği şoför tarafından sürülür ve  azami 1 yıl kirada kalır. Bunun haricinde işlem söz konusu değildir. Bu sayede aracınız, yıpranma payı normal araçlarına göre %70 düzeylerine iner.

Aracınız ile ilgili yılık sigorta ve mtv kiraya veren karşılar.

Aracınız kirada kaldığı sürede Kaskosu firmamıza aittir. Rent a car Kasko   ödemesini Bilcar Filo karşılamaktadır.

Aracınızın  kışlık ve yazlık sıvı değişim, bakımları firmamız tarafından zamanında gerçekleştirilir. Aracınızın mevsimsel (Kışlık/Yazlık) lastik değişimlerini de firmamız karşılamaktadır.

Aracınıza yazılan trafik cezaları bildirimleri tarafınızca, firmamıza bildirilir. Kiralık araç bildirim sistemine kayıt ediğimiz aracın cezaları sözleşme yapılan firmaya yansır emniyet  tarafından.

Evet takip edebilirsiniz. Firmamızda çalıştırılmak üzere kiraya verilen her araca GPS takip sistemi firmamız tarafından takılmaktadır. Firmamızdan kiraya çıkan her araçta yasa gereği mutlaka GPS takip sistemi bulunmaktadır.

Araç kiralamak veya Aracınızı kiralamak için daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Osman Yılmaz mah. 621/1 Sokak No: 1 Kocaeli / Gebze
05425420304